Ekonomická a finančná matematika

Fórum študentov, absolventov a pedagógov EFM na FMFI UK
Aktuálny čas je Uto Mar 19, 2024 4:26 am

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevok: 1 ] 
Autor Správa
 Predmet príspevku: Pracovna prilezitost v HB Reavis
PoslaťNapísal: Uto Mar 29, 2022 8:59 am 
Offline

Registrovaný: Uto Feb 22, 2022 3:01 pm
Príspevky: 1
Ahojte,

Na financnom oddeleni v HB Reavis hladame 2 kolegov na pozicie financial analyst a financial controller. Nizsie pripajam linky:

financial analyst: https://hbreavis.com/en/job/financial-analyst/
financial controller: https://hbreavis.com/en/job/financial-controller-3/

Ja sam som pred 4 rokmi po skole zacal pracovat v HB Reavise na pozicii financial controllera a myslim si, ze pre absolventa EFM ktoreho by po skole zaujimal svet komercnych nehnutelnosti su obidve spomenute pracovne pozicie vybornym zaciatkom.
Praca v HB Reavis je okrem ineho zaujimava aj tym, ze firma stavia projekty vo viacerych krajinach v europe (vratane UK, Nemecka a Polska) a clovek dostane prilezitost pracovat na projektoch v tychto krajinach.
Navyse kedze ma HB Reavis vedenie firmy v Bratislave tak sa vacsina strategickych rozhodnuti firmy robi tu, takze je mozne byt po relativne kratkej dobe sucastou takychto rozhodnuti (napr. priprava modelov na akviziciu pozemku a ine) a tiez velmi dobre navnimat fungovanie firmy.

V popisoch pozicii su vramci ocakavani na uchadzaca poziadavky ktore by mozno mohli niekoho odradit (napr. 2 rocne predchadzajuce skusenosti v pripade financial controllera), chcel by som len ubezpecit pripadnych zaujemcov ktori by mali pochybnosti ci splnaju poziadavky aby sa nenechali odradit tymito poziadavkami, kedze na celom financnom oddeleni su absolventi FMFI / EFM vnimani velmi pozitivne (v sucasnosti tu pracuju 5 absolventi FMFI z cca 25 ludi).

V pripade, ze by jedna z pracovnych pozicii niekoho zaujala nechavam na seba kontakt:
tel. cislo: +421 905 313 961
email: tomas.vallo@hbreavis.com

S pozdravom,
Tomas Vallo
Absolvent EFM 2018


Hore
 Profil  
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevok: 1 ] 

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 6 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete zasielať súbory v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Slovenský preklad.