Ekonomická a finančná matematika

Fórum študentov, absolventov a pedagógov EFM na FMFI UK
Aktuálny čas je Uto Mar 19, 2024 4:36 am

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 3 ] 
Autor Správa
 Predmet príspevku: Diplomovky na diplomovka.sme.sk
PoslaťNapísal: Ned Okt 07, 2007 2:31 pm 
Offline

Registrovaný: Ned Okt 07, 2007 2:29 pm
Príspevky: 3
Bydlisko: Košice/Praha
Tak chcel by som vediet, ze ci mozeme dat svoje diplomovky na diplomovka.sme.sk.

Jedna vec je, ci nahodou nie su nejake byrokraticke prekazky, ale tak snad nie, to len pre istotu.

Druha, ze som si vsimol ze z matfyzu aj z nasej katedry uz tam niekolko vela prac je a ze boli zadavane v davkach. Tak ze ci sa nahodou nechysta nieco podobne, ci ich tam mozeme sami umiestnit.


Hore
 Profil  
 
 Predmet príspevku: Re: Diplomovky na diplomovka.sme.sk
PoslaťNapísal: Ned Okt 07, 2007 5:29 pm 
Offline

Registrovaný: Štv Okt 04, 2007 9:38 am
Príspevky: 1
Bydlisko: Bratislava
Zdravim Ta,

no ja osobne som si precital vsetky podmienky na SME a nenasiel som jedinu, co by bola v rozpore s niecim. Osobne povazujem diplomovku za moje vlastne dielo, s ktorym mozem v principe nakladat ako len chcem. I ked vznikla na pode skole. A koniec koncov, link o diplomovke vedie na skolsku stranku a asi by bolo aj dost kontraproduktivne, keby studenti nemohli svojvolne zverejnovat svoje diplomovky.

Ale mozno sa mylim, nech ma opravi niekto z hora :D


Jaroslav Kačmár píše:
Tak chcel by som vediet, ze ci mozeme dat svoje diplomovky na diplomovka.sme.sk.

Jedna vec je, ci nahodou nie su nejake byrokraticke prekazky, ale tak snad nie, to len pre istotu.

Druha, ze som si vsimol ze z matfyzu aj z nasej katedry uz tam niekolko vela prac je a ze boli zadavane v davkach. Tak ze ci sa nahodou nechysta nieco podobne, ci ich tam mozeme sami umiestnit.


Hore
 Profil  
 
 Predmet príspevku:
PoslaťNapísal: Ned Okt 07, 2007 6:24 pm 
Offline

Registrovaný: Ned Okt 07, 2007 2:29 pm
Príspevky: 3
Bydlisko: Košice/Praha
Ved hej, mne skor islo o tu druhu vec, ci sa nechysta nejake hromadne umiestnovanie efmackych diplomoviek, aby tam niektore potom neboli dvakrat.

A nieco sme podpisovali do skoly tak nikdy nevies, ze ci nebude nejaky byrokraticky problem tam a nie na diplomovka.sme.sk, ale ako som napisal to bola len taka otazka "pre istotu".


Hore
 Profil  
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 3 ] 

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 4 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete zasielať súbory v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Slovenský preklad.